Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra Hard, oranžová, Ultra Hard

Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra hard je vhodný pro hokejbal a street hokej. Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra hard je... více informací »
Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra Hard
Značka: Winnwell
79 Kč
Ověřit dostupnost
Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra hard je vhodný pro hokejbal a street hokej. Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra hard je...

Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra hard je vhodný pro hokejbal a street hokej.

Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra hard je vhodný pro hokejbal a street hokej.

Tento míček je vhodný pro hokejbal a street hokej. Jednotlivé tvrdosti jsou doporučeny používat v závislosti na teplotě vzduchu. Při vyšších teplotách je vhodnější používat tvrdší balónky a naopak. Jedná se o balónek ultra hard-tvrdý a je v oranžové barvě, který se používá v teplotách vyšších jak 20°C.

Specifikace

Velikost:

Průměr 65 mm

Hmotnost:

70 gramů

Hustota:

Ultra pevný

Tento kvalitní produkt Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra máte možnost nakoupit také tady na našem webu v sekci balónky! Nyní najdete jiné zboží z naší sekce za akční cenu! Tato vyjímečná značka Winnwell prodává špičkové produkty. za příznivé ceny!

Exkluzivní produkt Balónek Winnwell Hard Orange 70g Ultra Hard, oranžová, Ultra Hard od odblíbeného výrobce Winnwell jde koupit teď extra se slevou! Výhodně za 79 Kč.