Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V, Senior, černá

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood. Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky... více informací »
Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V
Značka: Sher-Wood
4 400 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood. Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky...

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood.

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood.

Sherwood chtěl vyrobit batoh/tašku, s kterou by byla přeprava hokejové výzbroje co nejjednodušší, proto vyrobil batoh s teleskopickým madlem, nastavitelnými popruhy a kolečky.

Hráč se tak může rozhodnout, zda batoh ponese nebo potáhne.

Je vybaven přihrádkami, do kterých se výstroj snadno poskládá. Mimo jiné se jedná o kapsu na helmu, která zajistí, že nedojde k poškrábání.

Dalšími vychytávkami jsou poutka na hokejku, díky kterým budete mít svou zbraň vždy po ruce, okénko na jmenovku či skládací hliníková teleskopická rukojeť.

Rozměr: 93 x 55 x 50 cm


Kvalitní a levný produkt máte možnost najít taky na našem webu ve známé rubrice hráčské tašky na kolečkách! Připravili jsme ještě jiné kousky z naší sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento akční produkt Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V, Senior, černá od dodavatele se skvělou pověstí Sher-Wood dostanete u nás teď za skvělou cenu! Nyní nakoupíte za 4 400 Kč.