Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 JR, bílá-černá, Junior, 21″, L, P31

Brankářská hokejka Bauer X2.9 JR je model hokejové hole pro náročné amatéry a poloprofesionální gólmany juniorského věku. Brankářská hokejka... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 JR
Značka: Bauer
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská hokejka Bauer X2.9 JR je model hokejové hole pro náročné amatéry a poloprofesionální gólmany juniorského věku. Brankářská hokejka...

Brankářská hokejka Bauer X2.9 JR je model hokejové hole pro náročné amatéry a poloprofesionální gólmany juniorského věku.

Brankářská hokejka Bauer X2.9 JR je model hokejové hole pro náročné amatéry a poloprofesionální gólmany juniorského věku.

Velmi lehká brankářská hokejka pro náročné amatéry a poloprofesionální brankáře. Nová čepel AIR CHANNEL a technologie INNEGRA zajišťují tu nejnižší celkovou hmotnost, dostatečnou tuhost a cit v holi. Hokejka tak dostatečně tlumí vibrace. Díky upraveným hranám je pak velmi pohodlná do ruky. Dokonalé vyvážení hokejky.Kompozitová hokejka je vyztužena karbonem. To přináší nízkou váhu, vysokou odolnost a skvělou ovladatelnost hole.Čepel je vyrobena s pomocí s technologie Aero Foam 1 přináší skvělý balanc a stabilitu při zachování nízké hmotnosti. To oceníte hlavně při zpracování puku a střelbě. Unikátní vlákno INNEGRA ™ tkané uhlíkem kombinuje maximální trvanlivost s pocitem pěnového jádra.

 

Ve slevě produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 JR, bílá-černá, Junior, 21", L, P31 od odblíbeného výrobce Bauer snadno naleznete u nás nyní opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 1 899 Kč.