Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT, Intermediate, 55, L, P92

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip - je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT
Značka: Bauer
2 969 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip - je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro...

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip – je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro rychlou a přesnou střelu.

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip – je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro rychlou a přesnou střelu.

Popis:

  • Použitá technologie Dual Density Core Blade má jádro čepele složené ze dvou pěnových materiálů, čímž zdokonaluje celkovou rovnováhu hokejky a zároveň zvyšuje torzní tuhost a cit při střelbě.
  • Hokejka je velmi lehká a dochází tak k rychlejšímu přenosu energie z bodu ohybu směrem k čepeli.
  • Shaft je s čepelí spojen pomocí speciální technologie HP Mold, která přináší dokonalý přenos energie.
  • Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken, ty snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.
  • Hokejky Bauer Nexus se vyznačují konkávním tvarem shaftu, ostřejšími hranami a užšími boky.
  • Shaft je nejtužší ve své střední části a její horní a spodní části jsou flexibilnější,  tyto vlastnosti přináší rychlou střelbu zápěstím i příklepem.
  • Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

Výjimečný a žádaný produkt Bauer Hokejka Bauer Nexus jde pořídit bez problémů tu na našem webu v populární sekci hokejky. Nyní koupíte oblíbené zboží z naší sekce za nejnižší cenu!

Velmi žádaný produkt Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT, Intermediate, 55, L, P92 od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 2 969 Kč.