Bauer Vyrážečka Bauer Supreme 3S S20 SR, bílá-červená, Senior, Klasický gard

Vyrážečka Bauer Supreme 3S je určena pro brankáře, kteří čelí tvrdým střelám až do úrovně juniorské extraligy nebo druhé nejvyšší... více informací »
Bauer Vyrážečka Bauer Supreme 3S S20 SR
Značka: Bauer
4 679 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Bauer Supreme 3S je určena pro brankáře, kteří čelí tvrdým střelám až do úrovně juniorské extraligy nebo druhé nejvyšší...

Vyrážečka Bauer Supreme 3S je určena pro brankáře, kteří čelí tvrdým střelám až do úrovně juniorské extraligy nebo druhé nejvyšší seniorské ligy.

Vyrážečka Bauer Supreme 3S je určena pro brankáře, kteří čelí tvrdým střelám až do úrovně juniorské extraligy nebo druhé nejvyšší seniorské ligy.

Nahrazuje model S29 nově je zde možnost nastavení si vlastního fitu díky individuálním bodům připojení prstů. Na vyrážečce najdeme volně pohybující se límec rukavice a SCHOCKLITE odrazovou desku pro lepší torzní strukturu, což zabraňuje vymačkání od puku a drží tvar vyrážečky „na vždy“.


Ve slevě tento produkt Bauer Vyrážečka Bauer Supreme 3S S20 SR, bílá-červená, Senior, dostanete bezprostředně na našem webu v sekci lapačky a vyrážečky! Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží z naší sekce za zcela nejnižší cenu. Přední výrobce Bauer dodává vynikající zboží. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený kousek Bauer Vyrážečka Bauer Supreme 3S S20 SR, bílá-červená, Senior, Klasický gard od značky Bauer jde sehnat u nás právě za výhodnou cenu! Nabídka již od 4 679 Kč.