Betony Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, bílá, 34+1″, M

S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku. S Betony... více informací »
Betony Bauer Supreme Mach S22 SR
Značka: Bauer
59 999 Kč
Ověřit dostupnost
S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku. S Betony...

S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku.

S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku.

Betony jsou nabité tou nejlepší technologií a poskytují potřebnou pomoc pro co nejlepší výkon v každé situaci. Stabilita zajištěna hlavně díky CALF SUPPORT systému, který kombinuje nový CALF PILLOW s CALF BRACKET a ty jsou zabudované do CALF PLATE. Dále také nový TUNE-FIT+ systém, se kterým upevníte beton přesně tak jak vám to bude vyhovovat. Nový úhel zlomu pod kolenem a vystužení chrániče v oblasti stehna díky CURV kompozitem, zařídí bezkonkurenční pokrytí celé branky. Za zmínku stojí výdrž betonů, která díky jednodílné, tepelně tvarované SLIDER kůži přináší hladký skluz, skvěle odráží puky a vydrží i ty nejtvrdčí nárazy.


Tento kvalitní produkt Betony Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, bílá, 34+1″, M najdete v pohodě tu v oblíbené sekci betony! Máme pro vás vyjímečné produkty z této populární sekce za akční cenu! Populární značka Bauer pro své zákazníky prodává kvalitní produkty.!

Povedený produkt Betony Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, bílá, 34+1", M od dodavatele s dlouholetou historií Bauer pohodlně seženete ještě dnes v akci. Cenově vychází na 59 999 Kč.