Betony Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Custom

Nejlepší betony na trhu od kanadské značky Brian´s. Nejlepší betony na trhu od kanadské značky Brian´s. Díky zpětné vazbě... více informací »
Betony Brian’s G-NETiK V SR
Značka: Brian’s
54 990 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší betony na trhu od kanadské značky Brian´s. Nejlepší betony na trhu od kanadské značky Brian´s. Díky zpětné vazbě...

Nejlepší betony na trhu od kanadské značky Brian´s.

Nejlepší betony na trhu od kanadské značky Brian´s.

Díky zpětné vazbě profesionálního poradenského týmu i koncových zákazníků vyvinul Brian´s přesně beton pro chytání moderního brankáře.

Po úspěchu a popularitě vizálního vzhledu G-Netik IV přidal Brian´s více barevných zón, přičemž ponechal dlouhé lini přes nohy, aby vizálně rozptyloval střelce.

Úspěšná vnitřní technologie Torsion Flex rovněž doznala změn, díky čemuž má beton nejcitlivnější vnitřní jádro, jaké kdy Brian´s vyrobil. Torsion Flex umožňuje, aby se celý beton otáček a přizpůsoboval přirozeným pohybům brankáře, zatímco stále poskytuje pevný tvar. Silnější vnitřní stehenní hřbet s kompozitem z uhlíkových vláken výrazně zvyšuje tuhost přes stehno a vyšší utěsnění v horní části podél ledu. To vše umožňuje brankáři při pohybu provést jakýkloiv zásah, který potřebují a přitom mít podél ledu pevné těsnění, aby se žádné puky nedostaly za brankářova záda.

Na vnitřním okraji betonu je primo kluzný povrch Opti-Slide, který slavil úspěch už u předchozích modelů G-Netik a Optik. V zadní části se pokračuje se systémem Smart Strapping poté, co sklidil celosvětový úspěch. Pod kolenem je ještě jeden pásek, který lze i sklopit dolů.

V celém kanálu pro kolena je beton vybaven vrstvou materiálu SBA, aby bylo zabráněno přetočení betonu.

Betony pro ty nejlepší brankáře – to je G-Netik V!

 

Pro objednání vlastního setu pokračuj zde: https://www.goalies-only.com/

Tento velmi oblíbený výrobek Betony Brian’s G-NETiK V SR, jde získat pohodlně tady na stránkách zařazený v sekci betony! Získejte ještě jiné výrobky z této sekce za skvělou cenu!

Tento výjimečný produkt Betony Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Custom od výrobce Brian’s lze získat tady pořád výhodně. Nyní nakoupíte za 54 990 Kč.