Betony Brian’s G-netik X5 JR, bílá, Junior, 29+1″

Betony Brian’s G-netik X5 JR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony... více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 JR
Značka: Brian’s
19 990 Kč
Ověřit dostupnost
Betony Brian’s G-netik X5 JR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony...

Betony Brian’s G-netik X5 JR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony Brian’s G-netik X5 JR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony jsou určeny pro profesionální a semi profesionální golmany, kteří chtějí od svojí výstroje jen to nejlepší.

NOVINKY :

  • Novinkou u tohoto modelu je nový systém upínaní páskem GNETIK WRAP STRAPPING, kteřé zajišťuje jednoduché dopnutí betonu přímo na nohu podle potřeby. To samé platí u nastavitelného pásku na lýtku.
  • SINGLE KNEE BRAKE je technologie zlomení betonu pod kolenem a díky tomu umožňuje potřebnou flexibilitu při zachování tuhosti stehna.
  • PRIMO SLIDE SIDE je navržen tak aby vylepšoval sklouznutí betonu po ledu a pomohl tak při reakci a přesnosti golmanského zákroku.
  • SUEDE KNEE CRADLE je semišová kolébka pro koleno, která zajišťuje měkký dopad kolena a příjemný pocit při brankářském zákroku
  • Samozřejmě nechybí ani systém upínaní SMART STRAP, jedná se o elastický pásek na špičce, který zajišťuje konzistetní napětí a větší výdrž než tradiční uchycení pomocí tkaniček.
  • Tyto betony jsou kompatibilní s PRO 2 KNEE PAD. Chrániče kolen mohou být připnuty k betonu nebo nasazeny samostatně. ( Chrániče kolen se prodávají samostatně)

 


Výjimečný a žádaný výrobek Betony Brian’s G-netik X5 můžete najít také tu na našich stránkách v sekci betony! Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z této kategorie za výhodnou cenu. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další prověřené produkty od výrobce Brian’s. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Betony Brian’s G-netik X5 JR, bílá, Junior, 29+1" od populárního výrobce Brian’s pořídíte zde teď ve slevě. Pouze nyní za 19 990 Kč.