Betony CCM Axis 2.5 JR, Junior, 26+1″, bílá

Betony CCM AXIS 2.5 jsou rekreačním/juniorským modelem z brankářské dílny CCM. Rekreační model betonů AXIS, který je určený... více informací »
Betony CCM Axis 2.5 JR
Značka: CCM
13 867 Kč
Ověřit dostupnost
Betony CCM AXIS 2.5 jsou rekreačním/juniorským modelem z brankářské dílny CCM. Rekreační model betonů AXIS, který je určený...

Betony CCM AXIS 2.5 jsou rekreačním/juniorským modelem z brankářské dílny CCM. Rekreační model betonů AXIS, který je určený pro rekreační, juniorské, nebo hokejbalové brankáře.

Betony CCM AXIS 2.5 jsou rekreačním/juniorským modelem z brankářské dílny CCM. Rekreační model betonů AXIS, který je určený pro rekreační, juniorské, nebo hokejbalové brankáře.

Systém dynamické odezvy DRS PRO LITEXCORE™ a systém upínání 2. generace pro maximální pohyblivost SPEED SKIN. Předtvarované jádro s jedním zalomením na vnitřní straně a žádným na straně vnější. STRANĚ Rychlé a jednoduché otočení betonu pro snadný přesun do rozkleku.

Postranní koleno tvoří systém dynamické odezvy DRS PRO. Jednodílná kontaktní plocha zajišťuje dobré dosednutí betonu i stabilitu pro větší rychlost a pohodlí. Jádro tvoří konstrukce z technologie LITEXCORE™. Odlehčené jádro vyvinuté pro razantní odraz.

Mělký kanál nohy a volný tvar se systémem upínání 2. generace pro maximální pohyblivost. Rychlé a jednoduché otočení betonu i rychlejší přesuny.

Beton má úhel ohybu 90 stupňů s mělkým kanálem a odsazeným systémem pružného upínání špiček. To usnadní kontaktu s ledem při přesunu skrz brankoviště. Beton má odstranitelnou kolenní kolébku a dovoluje tak optimální interakci a propojení s betony.

Vyvýšená plochá vnitřní hrana optimalizuje dosednutí betonu i stabilitu pro energičtější přesuny v brankovišti.

Hodně oblíbený výrobek Betony CCM Axis 2.5 JR, Junior, 26+1″, bílá lze získat bezstarostně tady na webu umístěný v rubrice betony! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této populární sekce za extra cenu. Oblíbená značka CCM má na skladě skvělé výrobky za mimořádně nízké ceny! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další produkty od značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a oblíbený produkt Betony CCM Axis 2.5 JR, Junior, 26+1", bílá od značky CCM můžete koupit právě teď za extra cenu! Aktuálně v akci za 13 867 Kč.