Betony CCM Axis 2.9 INT, Intermediate, 30+1″, bílá

Betony CCM AXIS 2.9 jsou výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model betonů AXIS, které používají... více informací »
Betony CCM Axis 2.9 INT
Značka: CCM
22 058 Kč
Ověřit dostupnost
Betony CCM AXIS 2.9 jsou výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model betonů AXIS, které používají...

Betony CCM AXIS 2.9 jsou výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model betonů AXIS, které používají brankáři po celém světě!

Betony CCM AXIS 2.9 jsou výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model betonů AXIS, které používají brankáři po celém světě!

Systém dynamické odezvy DRS PRO LITEXCORE™ a systém upínání 2. generace pro maximální pohyblivost SPEED SKIN. Předtvarované jádro s jedním zalomením na vnitřní straně a žádným na straně vnější pro optimalizovanou tuhost, krytí a uzavření mezery mezi betony v pozici motýlek.

Postranní koleno tvoří systém dynamické odezvy DRS PRO. Jednodílná kontaktní plocha postranního kolena vysoké hustoty zajišťuje dokonalé dosednutí betonu i stabilitu pro větší rychlost, energii a vylepšené pohlcování síly nárazů.

Jádro tvoří konstrukce z technologie LITEXCORE™. Výrazně odlehčené vstřikované jádro vyvinuté pro razantní odraz.

Mělký kanál nohy a volný tvar se systémem upínání 2. generace pro maximální pohyblivost. Strategický systém upínání pro optimální polohu nohy a rotaci betonu.

Beton má úhel ohybu 90 stupňů s mělkým kanálem a systémem pružného upínání špiček pro vylepšený rozsah pohybu a propojení pro maximální sílu odrazu. Beton má odstranitelnou kolenní kolébku a dovoluje tak optimální interakci a propojení s betony.

Vyvýšená plochá vnitřní hrana vysoké hustoty maximalizuje dosednutí betonu i stabilitu pro energičtější přesuny v brankovišti.


Nejprodávanější výrobek Betony CCM Axis 2.9 INT, Intermediate, 30+1″, bílá lze sehnat bezprostředně tady u nás umístěný v rubrice betony. Nyní pořídíte unikátní produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky CCM. Najdete je níže na této stránce.

Tento levný výrobek Betony CCM Axis 2.9 INT, Intermediate, 30+1", bílá od známého výrobce CCM jednoduše pořídíte bezpečně online až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 22 058 Kč.