Betony CCM Axis A1.5 JR, bílá, Junior, 26+1″

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.5 jsou základním modelem z řady Axis určené pro náročné hobby, nebo hokejbalové brankáře.... více informací »
Betony CCM Axis A1.5 JR
Značka: CCM
13 298 Kč
Ověřit dostupnost
BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.5 jsou základním modelem z řady Axis určené pro náročné hobby, nebo hokejbalové brankáře....

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.5 jsou základním modelem z řady Axis určené pro náročné hobby, nebo hokejbalové brankáře. Zatímco většina betonů je výsledkem EVOLUCE PŘEDCHOZÍ GENERACE, nové brankářské betony CCM Axis představují skutečnou REVOLUCI.

Systém upínání s technologií L1TECORE je systém navržený pro MAXIMÁLNÍ POHYBLIVOST. PROFIL STRAN betonů tvoří PŘEDTVAROVANÉ JÁDRO S JEDNÍM ZALOMENÍM NA VNITŘNÍ STRANĚ A ŽÁDNÝM NA VNĚJŠÍ STRANĚ. Tento systém pomáhá uzavřít mezeru mezi betony v pozici motýlek a zároveň udržuje maximální krytí. ÚHEL OHYBU boty je 90 STUPŇŮ S MĚLKÝM KANÁLEM A SYSTÉMEM PRUŽNÉHO UPÍNÁNÍ ŠPIČEK. Výsledkem je vylepšený rozsah pohybu a flexibilita pro maximální sílu odrazu. KANÁL NOHY a ŘEMÍNEK tvoří MĚLKÝ VOLNÝ TVAR S QMSS pro rychlé a jednoduché otočení betonu a pro snadný přesun do rozkleku. Hlubší kolenní kolébka pomáhá uzavřít mezeru mezi betony. KONSTRUKCE JÁDRA je vytvořena pomocí TECHNOLOGIE L1TECORE. Jedná se o odlehčené jádro vyvinuté pro razantní odraz. VYVÝŠENÁ PLOCHÁ VNITŘNÍ HRANA optimalizuje dosednutí betonu i stabilitu pro snadné přesuny v brankovišti. ZDVIHAČ KOLENE tvoří NYLON/PE PĚNA pro dokleknutí betonu k ledu.


Vysoce kvalitní kousek Betony CCM Axis A1.5 JR, bílá, Junior, naleznete teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii betony! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Oblíbený dodavatel CCM pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží.! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Akční kus Betony CCM Axis A1.5 JR, bílá, Junior, 26+1" od značky s dobrým jménem CCM pohodlně dostanete zde za příznivou cenu. Zrovna teď v akci za 13 298 Kč.