Betony CCM Axis SR, bílá, Senior, 33+1″

Profesionální top model BRANKÁŘSKÝCH BETONŮ CCM AXIS, který používají PROFI brankáři napříč všemi profesionálními... více informací »
Betony CCM Axis SR
Značka: CCM
54 438 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální top model BRANKÁŘSKÝCH BETONŮ CCM AXIS, který používají PROFI brankáři napříč všemi profesionálními...

Profesionální top model BRANKÁŘSKÝCH BETONŮ CCM AXIS, který používají PROFI brankáři napříč všemi profesionálními soutěžemi světa. Zatímco většina betonů je výsledkem EVOLUCE PŘEDCHOZÍ GENERACE, nové brankářské betony CCM Axis představují skutečnou REVOLUCI.

Odlehčené jádro je inspirované MODERNÍMI TECHNIKAMI CHYTÁNÍ GÓLMANŮ a přináší zcela přepracovanou konstrukci, která umožňuje odrážet puky s naprosto NEVÍDANOU RAZANCÍ. Takhle vypadá MAXIMÁLNÍ SÍLA V ODLEHČENÉM PROVEDENÍ.

Technologie MAX REBOUND+ a technologie L1TEXCORE slouží pro DOKONALÝ SYSTÉM UPÍNÁNÍ PRO MAXIMÁLNÍ POHYBLIVOST. PROFIL STRAN betonů tvoří PŘEDTVAROVANÉ JÁDRO S JEDNÍM ZALOMENÍM NA VNITŘNÍ STRANĚ A ŽÁDNÝM NA VNĚJŠÍ STRANĚ s maximálně optimalizovanou tuhostí. ÚHEL OHYBU boty je 90 STUPŇŮ S MĚLKÝM KANÁLEM A SYSTÉMEM PRUŽNÉHO UPÍNÁNÍ ŠPIČEK. Výsledkem je vylepšený rozsah pohybu a flexibilita pro maximální sílu odrazu. KANÁL NOHY a ŘEMÍNEK tvoří MĚLKÝ VOLNÝ TVAR S QMSS pro rychlé a jednoduché otočení betonu, který výtečně doplňuje technologie L1TEXCORE. Hlubší kolenní kolébka pomáhá uzavřít mezeru mezi betony.

KONSTRUKCE JÁDRA

je vytvořena pomocí TECHNOLOGIE L1TECORE a MAX REBOUND+. Výrazně odlehčené vstřikované jádro je vyvinuté pro extrémně razantní odraz. VYVÝŠENÁ PLOCHÁ VNITŘNÍ HRANA VYSOKÉ HUSTOTY maximalizuje dosednutí betonu i stabilitu pro energičtější přesuny v brankovišti.

ZDVIHAČ KOLENE tvoří 3D GRIP/VSTŘIKOVANÁ LISOVANÁ EPP PĚNA, která perfektně zajišťuje dolehnutí betonu, stabilitu i pohlcování nárazů.

Výjimečný a žádaný výrobek Betony CCM Axis SR, bílá, Senior, 33+1" od skvělého a známého výrobce CCM jde sehnat tady za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 54 438 Kč.