Betony CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, 20″, bílá-černá

Betony CCM YT Flex 3 jsou betony určené pro nejmenší brankáře. Betony CCM YT Flex 3 jsou betony určené pro nejmenší... více informací »
Betony CCM YTFlex 3 YTH
Značka: CCM
5 735 Kč
Ověřit dostupnost
Betony CCM YT Flex 3 jsou betony určené pro nejmenší brankáře. Betony CCM YT Flex 3 jsou betony určené pro nejmenší...

Betony CCM YT Flex 3 jsou betony určené pro nejmenší brankáře.

Betony CCM YT Flex 3 jsou betony určené pro nejmenší brankáře.

Mobilní flexibilní konstrukce s jedním zalomením usnadní učení brankářským dovednostem. Kanál boty je mělký a měkký, proto má majitel mimořádný cit mezi bruslí a betonem.

Přiléhavý tvar se systémem upínání řemínky Velcro se betony pohybují s tělem a jeho jednoduchost ocení i rodiče. Kolenní kolébka ADPTFIT pro individuální nastavení a vylepšené pohodlí po celou dobu hry – dokonce i u rostoucích gólmanů. Plochá čelní strana usnadní učení technice odrážení puků správným směrem.

Postranní koleno se systémem QUICK STACK vylepšuje rovnováhu i pokrytí při dokleknutí betonu na led, aby neprošel žádný puk. Odsazené provedení špičky pomáhá lepšímu dosednutí brusle na led pro snazší odraz ze strany na stranu.

Tento nejprodávanější produkt Betony CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, 20", bílá-černá od výrobce se skvělou pověstí CCM pohodlně nakoupíte v naší online nabídce pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 5 735 Kč.