Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT, Intermediate, stříbrná, 23″, P31

Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profi hráče. Brankářská hokejka Bauer Supreme... více informací »
Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT
Značka: Bauer
5 589 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profi hráče. Brankářská hokejka Bauer Supreme...

Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profi hráče.

Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profesionální hráče.

Novinkou u tohoto modelu je jádro AEROFOAM BRIDGE BLADE, díky němu je hůl lehká a výjmečně odolná.Tento model navazuje na  svého předchůdce v podobě hole 3SPRO. Z něj zůstala čepel TEXTREME, potaženou karbonem i ergonomické pádlo. Kontrola, odolnost a vyváženost, tak se dá popsat stručně těmito třemi slovy. Má vymečně tvarované pádlo diky ERGO-PADDLE, které zajišťuje větší kontrolu při práci z hokejkou a odrážení puků. Tento model je zárukou, že vám bude sloužit výborně a to jak při zápasech tak trénincích.


Hodně žádaný výrobek Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT, Intermediate, stříbrná, 23″, P31 najdete nyní tady na našem webu zařazený v rubrice kompozitové brankářské hokejky! Nyní koupíte ještě jiné zboží z naší kategorie za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další produkty od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Bauer nabízí vynikající sortiment za mimořádně nízké ceny!

Kvalitní a oblíbený produkt Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT, Intermediate, stříbrná, 23", P31 od přední společnosti Bauer snadno získáte na našich stránkách teď za výborné peníze. Zrovna nyní za cenu 5 589 Kč.