Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR, stříbrná, Senior, 26″, P31, L

Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany. Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější... více informací »
Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR
Značka: Bauer
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany. Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější...

Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany.

Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany.

Jedná se o nejvyváženější hokejku na trhu, což ocení každý brankář nejen při složitějších zákrocích. Za toto skvělé vyvážení může především čepel hole, vyrobené technologií ACL z ultralehkého a odolného TexTREME karbonu.

Brankáři si často zakládají i na designu a i zde je brankářská hokejka Bauer Supreme Mach o krok napřed, ke všemu je možné vybrat ze čtyř barevných variant.

Moderní geometrie ERGOBRIDGE, použita v oblasti čepele, zajistí, že se čepel nepřetáčí ani při neprudších střelách. O tvrdé nárazy v oblasti shaftu se pak postará profi UD karbon. Jádro čepele pak tvoří Expandcel Bridge, takže se o hokejku nemusíte bát.

 


Tento výjimečný produkt Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR, stříbrná, Senior, 26″, P31, L je k sehnání bezprostředně tady na stránkách umístěný v sekci kompozitové brankářské hokejky. Nyní si můžete koupit akční výrobky z této známé kategorie za extra cenu. Věhlasný dodavatel Bauer dodává vysoce kvalitní produkty za parádní cenu!

Tento exkluzivní kousek Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR, stříbrná, Senior, 26", P31, L od dodavatele kvalitních produktů Bauer snadno seženete právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Momentálně v akci za 6 799 Kč.