Brankářská hokejka CCM Axis 1.9 SR, bílá-černá, Senior, 27″, L, P4

Kompozitová brankářská hokejka CCM Axis 1.9 je středním modelem hokejky z řady Axis. Hokejka určená pro náročné brankáře.... více informací »
Brankářská hokejka CCM Axis 1.9 SR
Značka: CCM
5 070 Kč
Ověřit dostupnost
Kompozitová brankářská hokejka CCM Axis 1.9 je středním modelem hokejky z řady Axis. Hokejka určená pro náročné brankáře....

Kompozitová brankářská hokejka CCM Axis 1.9 je středním modelem hokejky z řady Axis. Hokejka určená pro náročné brankáře.

Lehká kompozitová konstrukce s technologií ZEROFLUX tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky. Zaoblený tvar RUKOJETI s vyztuženou konstrukcí dodává hokejce větší pevnost v oblasti hran a vyšší odolnost proti nárazu. Tkané uhlíkové vlákno technologie C6 nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost. ČEPEL je tvořena TECHNOLOGIÍ S VRSTVENOU TEXTUROU. Optimalizovaná textura snižuje hmotnost a vylepšuje kontrolu nad puky.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Často hledaný produkt Brankářská hokejka CCM Axis 1.9 SR, bílá-černá, Senior, 27", L, P4 od výrobce s mnohaletou tradicí CCM najdete právě nyní ve výprodejové akci. Nyní nakoupíte za 5 070 Kč.