Brankářská hokejka CCM Eflex 5 Prolite SR, Senior, bílá-černá, 27″, L, P4

Brankářská hokejka EFLEX5 PROLITE od CCM disponuje technologií lopatky. Brankářská hokejka EFLEX5 PROLITE od CCM disponuje... více informací »
Brankářská hokejka CCM Eflex 5 Prolite SR
Značka: CCM
7 538 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská hokejka EFLEX5 PROLITE od CCM disponuje technologií lopatky. Brankářská hokejka EFLEX5 PROLITE od CCM disponuje...

Brankářská hokejka EFLEX5 PROLITE od CCM disponuje technologií lopatky.

Brankářská hokejka EFLEX5 PROLITE od CCM disponuje technologií lopatky.

TECHNOLOGIE LOPATKY je optimalizovaná konstrukce tlumicí vibrace s pěnou letecké třídy. Inovovaná konstrukce nabízí vylepšené tlumení vibrací díky kombinaci celo uhlíkové konstrukce a vysoce výkonné tlumicí pěny využívané v leteckém průmyslu.

MATERIÁL: UHLÍKOVÁ VAZBA SIGMATEX SIGMA STG. Uhlíková vazba vyvinutá speciálně pro brankářské hole pomáhá razantně snížit hmotnost, ale zároveň nabízí výjimečnou odolnost.

PROFIL TVRDOSTI: NOVÝ PROFIL S VYSOKÝM FLEXEM. Nový profil tvrdosti je postavený na kombinaci tužší lopatky a měkčí rukojeti pro snazší zastavení puků u hrazení a vyklizení zóny, když je to zapotřebí.

ZAOBLENÝ TVAR: Zaoblený tvar rukojeti zajišťuje vyšší odolnost proti nárazu a větší pohodlí.

Hodně žádaný kus Brankářská hokejka CCM Eflex 5 Prolite SR, Senior, bílá-černá, 27", L, P4 od oblíbené značky se zárukou kvality CCM můžete koupit již dnes opravdu výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 7 538 Kč.