Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT, červená, Intermediate, 24″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT
Značka: Sher-Wood
1 969 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze...

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a ačkoli se jedná o nižší model, stále jde o výkonnostní hokejku určenou pro náročné hobby hráče, nebo poloprofesionály!

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je vyrobená ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a je tak dostatečně pevná a zároveň i lehká. Určená je pro náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Lehká a pevná brankářská hokejka SWFC500 s pěnovým jádrem je ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

 

Kotva tabulky velikostí

 

Nový výrobek Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT, červená, Intermediate, 24", L, PP41 od kvalitního výrobce Sher-Wood jednoduše najdete ještě dnes za akční cenu. Nyní získáte od 1 969 Kč.