Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 SR, černá, Senior, 27″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 SR
Značka: Sher-Wood
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze...

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a ačkoli se jedná o nižší model, stále jde o výkonnostní hokejku určenou pro náročné hobby hráče, nebo poloprofesionály!

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je vyrobená ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a je tak dostatečně pevná a zároveň i lehká. Určená je pro náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Lehká a pevná brankářská hokejka SWFC500 s pěnovým jádrem je ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

 

Kotva tabulky velikostí

 

Super produkt Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 SR, černá, Senior, 27", L, PP41 od společnosti se zárukou kvality Sher-Wood snadno můžete pořídit v naší online nabídce za extra cenu! Pouze nyní za 1 999 Kč.