Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR, černá, Senior, 26″, L, MC2

Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Nová brankářská hokejka True Hzrdus PX je... více informací »
Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR
Značka: True
7 850 Kč
Ověřit dostupnost
Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Nová brankářská hokejka True Hzrdus PX je...

Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True.

Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True.

Nová brankářská hokejka True Hzrdus PX je ještě o 30g lehčí než její předchůdkyně Catalyst PX!

V oblasti příložníku a čepele má HZRDUS PX strukturu True's Rib Tech (TRT), která se vyznačuje strategickým umístěním žeber v celé čepeli. Ty jsou navrženy tak, aby odpovídaly bodům nárazu puku a poskytovaly stabilnější strukturu čepele při nárazu.

Zcela nová technologie True Focused Resin Flow (RESFLO) minimalizuje dutiny v čepeli a příložníku, což vede k pevnějšímu a konzistentnějšímu laminátu.

Díky VVS systému poskytuje hokejka dokonalou rovnováhu pocitu a pohodlí.

Novinkou je nízký kick point, díky němuž je lepší kontrola puku a snažší přihrávka či vyhození puku.

V shaftu hokejky True HZRDUS PX optimalizuje úhly vrstev uhlíkových vláken , což nabízí zvýšenou odolnost proti nárazu a optimální tuhost. Zároveň snižuje hmotnost hole.

Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 

Tento velmi žádaný produkt Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR, černá, Senior, 26″, lze pořídit také tu v populární kategorii kompozitové brankářské hokejky. Máme pro vás kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu. V očích zákazníků populární značka True pro své zákazníky dodává skvělý sortiment za dobrou cenu. Nové kousky každý den.

Exkluzivní výrobek Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR, černá, Senior, 26", L, MC2 od dodavatele kvalitních produktů True jednoduše můžete najít tady za příznivou cenu! Cenově vychází na 7 850 Kč.