Brankářská hokejka Warrior Swagger Black SR, Senior, 26″, R

Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi... více informací »
Brankářská hokejka Warrior Swagger Black SR
Značka: Warrior
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi...

Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi a použitými materiály.

Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi a použitými materiály.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Hokejka je vyrobena z nejkvalitnějšího finského dřeva, v kombinaci se speciální uretanovou pěnou, kompozitovými materiály, sklolaminátem a špičkovým ABS. Shaft hokejky je zpevněn sklolaminátovými pásy, je tak velmi odolný a přispívá k dobrému vyvážení hole. Příložník je konstruován ze speciální RIM uretanové pěny, která přispívá k velmi nízké hmotnosti hole a skvěle tlumí nárazy a minimaluzuje vibrace. Využití kompozitových materiálů přispívají také k vysoké trvanlivosti hole a  skvěle se ovladá. Patka hole je jednou z nejnamáhanější částí a proto je vyrobena ze špičkového  ABS plastu, který se jen mírně odírá. Čepel je na vnitřní straně  zesílená podélně umístěnými karbonovými pásky a tím je více odolná a dobře tlumí nárazy puku při dopadu.


Výjimečný a žádaný produkt Brankářská hokejka Warrior Swagger jde pořídit také tu na stránkách ve známé sekci pěnové a dřevěné brankářské hokejky! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento výrobce Warrior dlouhodobě poskytuje vynikající produkty. za dobrou cenu! Však to vidíte sami.

Kvalitní a oblíbený produkt Brankářská hokejka Warrior Swagger Black SR, Senior, 26", R od známého dodavatele Warrior snadno můžete sehnat aktuálně na webu v bezva akci. Nabídky od 3 699 Kč.
Další produkty od výrobce Warrior