Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, M

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch... více informací »
Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR
Značka: Bauer
16 499 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch...

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch nejnovějších technologií.

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch nejnovějších technologií.

Tento model  navazuje na starší modely ELITE, GSX a ULTRASONIC. Liší se však závěsnými rameny AMP 2.0, díky ním vesta pokrývá všechen prostor v oblasti ramen a poskytuje naprostou volnost pohybu. Ramena kryjí nastavitelné vycpávky udělané z pěny SHOCKLITE PRO, které můžete nastavit na suchý zip. Biceps a předloktí jsou chráněny pomocí FUSED COMPS. V místě hrudního koše je pěna REBOUND CONTROL, která výborně tlumí nárazy puků. Celková ochrana zajistí snížení nárazů až o 40%. Jako výstelka je použita THERMOCORE ZERO, která je skvělě prodišná a výborně schne a právě díky ní se budete při chytání cítit komfortně.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Tento žádaný produkt Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, M značky Bauer máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. Akční cena již od 16 499 Kč.