Brankářské Brusle Bauer GSX S21 YTH, Dětská, Y13.0, 32, D

Brusle Bauer GSX Yth jsou speciálně navržené pro mladé brankáře. Brusle Bauer GSX Yth jsou speciálně navržené pro mladé... více informací »
Brankářské Brusle Bauer GSX S21 YTH
Značka: Bauer
4 649 Kč
Ověřit dostupnost
Brusle Bauer GSX Yth jsou speciálně navržené pro mladé brankáře. Brusle Bauer GSX Yth jsou speciálně navržené pro mladé...

Brusle Bauer GSX Yth jsou speciálně navržené pro mladé brankáře.

Brusle Bauer GSX Yth jsou speciálně navržené pro mladé brankáře.

Kompozitová konstrukce dodá potřebnou stabilitu a ochranu.

Pružnost Vapor v horní části a Supreme stabilita v dolní části nabízí prvotřídní mobilitu při bruslení a stabilitu při přesunu od tyče k tyči.

Polstrování kotníku z paměťové pěny poskytuje náramné pohodlí a po tepelném tvarování na nohu přizpůsobený střih.

Ve slevě produkt Brankářské Brusle Bauer GSX S21 YTH, Dětská, Y13.0, 32, D máte možnost koupit právě teď na našich stránkách zařazený v rubrice brankářské brusle! Nyní můžete koupit ostatní výrobky z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výrobce Bauer vás obohatí o velmi kvalitní výrobky.. Udělejte radost sami sobě! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více produktů od značky Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Brankářské Brusle Bauer GSX S21 YTH, Dětská, Y13.0, 32, D od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer pohodlně získáte na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Nabídky od 4 649 Kč.