Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, R

Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. Brankářské Brusle... více informací »
Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR
Značka: Bauer
25 999 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. Brankářské Brusle...

Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu.

Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu.

Brusle mají vyjímací vnitřní botu a jak vnitřní bota tak brusle se dá tepelně tvarovat podle nohy brankáře, díky konstrukci GRILAMID a vnitřní vyplnění pěnou ULRALON. Nový TOP POWER STRAP COMBO systém přezek zajišťuje lepší stabilitu a snažní nandávání a sundávání brusle. Na brusli je holder VERTEXX EDGE a nerezový nůž LS PULSE STAINLESS STEEL 3mm. Kotníky chráni také systém GRILAMID UPPER SHELL s HINDEFLEX. Jazyk je teplně tvarovaný s žebrovaným překrytím. Váha brusle se pohybuje okolo 911 gramů (velikost 8).

 

Kotva tabulky velikostí

 

Oblíbený produkt Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR, Senior, lze zakoupit prostě tady na stránkách v oblíbené kategorii brankářské brusle. Nyní si můžete koupit skvělé kousky z této rubriky za super peníze. Věhlasný výrobce Bauer pro vás připravuje vynikající zboží.! Udělejte si radost.

Unikátní produkt Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, R od výrobce s dobrým jménem Bauer lze pořídit v naší internetové nabídce v bezva akci. Akční ceny od 25 999 Kč.