Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 JR, Junior, 5.0, 38.5, D

Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané... více informací »
Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 JR
Značka: CCM
6 740 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané...

Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané náročnými brankáři.

Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané náročnými brankáři.

Brusle jsou novinkou  pro sezónu 2020/2021. Odolný vstřikovaný plast ochrání před nastřeleným pukem i osekáváním soupeřů.Z vnitřní strany pohodlný, z vnější strany dostatečně tuhý to je 7 mm tlustý jazyk. Brusle mají podšívku z pohodlného kartáčovaného mikrovlákna a je odolná proti oděru.Tuhá vstřikovaná podešev dobře přenáší vynaloženou energii směrem k noži. Pohodlná vložka kopíruje klenbu chodidla, což je u gólmanů extrémně důležité. Nové holdery usnadní výměnu nožů, při uzamčení v holderu skvěle drží. Nože jsou o 9 % delší, to přinese lepší odraz a stabilitu při odrazu.

Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

Popis:

  • SKELET – použita VSTŘIKOVANÁ TECHNOLOGIE SE SYNTETICKÝM KOMPOZITEM: Odolná bota s potřebnou konstrukční tuhostí.
  • INDEX TUHOSTI A VÝKONU – 135: Pevné jádro pro velmi dobrý bruslařský výkon.
  • FILCOVÝ JAZYK S LISOVANOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Filc o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu.
  • VÝPLŇ – ČESANÉ MIKROVLÁKNO: Pohodlná a vysoce odolná vůči oděru.
  • PODEŠEV – KONKÁVNÍ VYZTUŽENÁ A VSTŘIKOVANÁ: Tuhá konstrukce napomáhá lepšímu přenosu energie.
  • STÉLKA – CCM S FIT SYSTÉMEM: Poskytuje oporu a pohodlí.
  • DRŽÁK – SPEEDBLADE XSG: Nový držák se systémem BladeLock pro rychlé uvolnění nože.
  • NŮŽ – SR: XSG1 (+2MM): Vysoce výkonný nůž s mimořádnou životností ostří je o 9 % vyšší než naše předchozí generace. JR: CCM XSG1: Nerezový nůž

Tento kvalitní kousek Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 JR, jde pořídit právě teď tu na našem webu v kategorii brankářské brusle! Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 JR, Junior, 5.0, 38.5, D od skvělé značky CCM je k sehnání aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu! Momentálně k dispozici za 6 740 Kč.