Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 SR, Senior, 11.0, 47, D

Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané... více informací »
Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 SR
Značka: CCM
8 264 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané...

Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané náročnými brankáři.

Brankářské brusle CCM SUPER TACKS 9370  kvalitní a pohodlné brusle jsou středním modelem z řady SUPER TACKS používané náročnými brankáři.

Brusle jsou novinkou  pro sezónu 2020/2021. Odolný vstřikovaný plast ochrání před nastřeleným pukem i osekáváním soupeřů.Z vnitřní strany pohodlný, z vnější strany dostatečně tuhý to je 7 mm tlustý jazyk. Brusle mají podšívku z pohodlného kartáčovaného mikrovlákna a je odolná proti oděru.Tuhá vstřikovaná podešev dobře přenáší vynaloženou energii směrem k noži. Pohodlná vložka kopíruje klenbu chodidla, což je u gólmanů extrémně důležité. Nové holdery usnadní výměnu nožů, při uzamčení v holderu skvěle drží. Nože jsou o 9 % delší, to přinese lepší odraz a stabilitu při odrazu.

Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

Popis:

  • SKELET – použita VSTŘIKOVANÁ TECHNOLOGIE SE SYNTETICKÝM KOMPOZITEM: Odolná bota s potřebnou konstrukční tuhostí.
  • INDEX TUHOSTI A VÝKONU – 135: Pevné jádro pro velmi dobrý bruslařský výkon.
  • FILCOVÝ JAZYK S LISOVANOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Filc o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu.
  • VÝPLŇ – ČESANÉ MIKROVLÁKNO: Pohodlná a vysoce odolná vůči oděru.
  • PODEŠEV – KONKÁVNÍ VYZTUŽENÁ A VSTŘIKOVANÁ: Tuhá konstrukce napomáhá lepšímu přenosu energie.
  • STÉLKA – CCM S FIT SYSTÉMEM: Poskytuje oporu a pohodlí.
  • DRŽÁK – SPEEDBLADE XSG: Nový držák se systémem BladeLock pro rychlé uvolnění nože.
  • NŮŽ – SR: XSG1 (+2MM): Vysoce výkonný nůž s mimořádnou životností ostří je o 9 % vyšší než naše předchozí generace. JR: CCM XSG1: Nerezový nůž
Velmi prodávaný výrobek Brankářské brusle CCM SuperTacks 9370 SR, Senior, 11.0, 47, D od našeho známého výrobce CCM jednoduše pořídíte u nás nyní za akční cenu! Ceny od 8 264 Kč.