Brankářské brusle CCM Tacks 9080 SR, Senior, 10.0, 45.5, EE

Unikátní a oblíbený produkt Brankářské brusle CCM Tacks 9080 SR, Senior, 10.0, 45.5, EE od naší známé značky CCM snadno můžete pořídit online za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně v akci od 14 508 Kč. EAN: 888600650616
Brankářské brusle CCM Tacks 9080 SR
Značka: CCM
14 508 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Brankářské brusle CCM Tacks 9080 jsou novinkou pro sezónu 2018/2019, brusle jsou vyšší třídy a nabízejí maximální komfort a ochranu.

Brankářské brusle CCM Tacks 9080 –  jsou novinkou pro sezónu 2018/2019, brusle jsou vyšší třídy a nabízejí maximální komfort a ochranu.

Díky kompozitovému materiálu je brusle extrémně lehká a pevná, má  nížený límec nad kotníkem, což poskytuje maximální akceleraci při přesunu po ledě a hlubšímu postoji, což dopomáhá k rychlejšímu rozkleku a návratu do brankářského postoje. Použití vysoce funkčního materiálu, který odvádějí vlhkost, udržuje nohu v suchu a zároveň odlehčuje brusli. Brusle je tepelně tvarovatelná, což výrazně zvyšuje pocit komfortu v brusli, vylepšený je i jazyk brusle. Inovovaný je i holder, který je vyroben z extra lehkého plastu.

Popis:

  • BRANKÁŘSKÉ BRUSLE TACKS 9080 TECHNOLOGIE 3D LASTED: Ergonomická bota tvarovaná s vysokou přesností dodává hráči pocit výjimečné opory.
  • MATERIÁL, KOMPOZIT ROCKETFRAME: Odlehčený kompozitní materiál NHL kalibru.
  • JÁDRO, TUHOST SPEEDCORE 2: Odlehčené, pevné a zároveň tepelně tvarovatelné jádro pro excelentní výkon.
  • ASYMETRICKY TVAROVANÝ FLEXI LÍMEC: Je vytvarovaný tak, aby brankáři umožnil hlubší ohyb a zároveň extrémně rychlý přesun do obranného postavení.
  • TVAROVANÝ JAZYK TRITECH FLEX S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Vylepšená ochrana, pohodlí i pohyb směrem dopředu.
  • VÝPLŇ S RYCHLESCHNOUCÍ TECHNOLOGIÍ TOTALDRI PRO A ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE: Vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu a zároveň odlehčuje brusli.
  • PODEŠEV, KONKÁVNÍ VYZTUŽENÝ TPU: Pevná a odolná pro vylepšený přenos energie.
  • STÉLKA, ANATOMICKY TVAROVATELNÁ: Poskytuje pohodlí a oporu. PROFILOVANÝ DRŽÁK ATTACK: Extra lehký držák s nízkou obrubou a silně vyztuženou špičkou i zónou nože pro účinnou ochranu brankáře i brusle. NŮŽ, PROLITE G BLACK: Vysoce výkonný nůž se speciální oxidovou úpravou pro delší životnost ostří a větší odolnost vůči korozi.