Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, S

Vynikající výrobek Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, S od našeho výrobce Bauer lze sehnat na našich stránkách teď opravdu výhodně! Akční cena již od 5 429 Kč. EAN: 688698414592
Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
5 429 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání.

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání. V klíčových místech jsou vyztuženy ochrannou pěnou . Kyčelní panely tlumí tvrdé střely i případné kolize s protihráči, velmi dobře kalhoty ochrání před zraněním v oblasti stehen, zad a ledvin. Mají jednoduché nastavení velikosti díky šněrování a pásku. Kalhoty tak skvěle drží a nepovolují se. Díky speciálním zipům jdou kalhoty prodloužit a šířka stehen je maximální možná povolená. Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+, je lehoučká a příjemná,svým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu, navíc má antibakteriální úpravu a redukuje tvorbu zápachu.