Brankářské kalhoty CCM Axis SR, tmavě modrá, Senior, L

Profesionální brankářské kalhoty CCM Axis jsou top modelem z řady Axis používané profi brankáři po celém světě. Volný... více informací »
Brankářské kalhoty CCM Axis SR
Značka: CCM
13 903 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální brankářské kalhoty CCM Axis jsou top modelem z řady Axis používané profi brankáři po celém světě. Volný...

Profesionální brankářské kalhoty CCM Axis jsou top modelem z řady Axis používané profi brankáři po celém světě.

Volný střih nabízí dokonalé krytí bez omezení pohyblivosti. Kalhoty jsou jednoduše nastavitelné. Pas kalhot tvoří LISOVANÁ HD/LD PĚNA. Kalhoty disponují možností PRODLOUŽENÍ DÉLKY. SKRYTÝ ZIP UMOŽŇUJE PRODLOUŽENÍ DÉLKY AŽ O 1 PALEC (2,54 cm).

STEHENNÍ CHRÁNIČ

tvoří LISOVANÁ HD PĚNA S ODLEHČENOU EPE PĚNOU pro dokonalé krytí a zároveň pohodlí. OCHRANU BOKŮ A SLABIN tvoří tvarovaný PLAST S PĚNOU NÍZKÉ HUSTOTY. Využita je SEGMENTOVANÁ PĚNA D3O®. PÁTEŘ chrání LISOVANÁ EVA PĚNA A SEGMENTOVANÁ KONSTRUKCE zadního chrániče. Kalhoty jsou vyrobené z NYLONU 420D SE STREČOVÝMI ZÓNAMI, který je VYSOCE ODOLNÝ VŮČI ODĚRU. Kalhoty jsou vybavené SYSTÉMEM VNITŘNÍHO PÁSKU.

 

Unikátní a žádaný produkt najdete taky na našich stránkách v kategorii brankářské kalhoty! Získejte ostatní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu.

Tento designový výrobek Brankářské kalhoty CCM Axis SR, tmavě modrá, Senior, L od našeho předního výrobce CCM lze sehnat na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní pořídíte za 13 903 Kč.