Brankářský suspenzor Brian’s Bstar Single Goal Cup JR, Junior, 18″-26″

Seniorský brankářský suspenzor Brian´s B Star v designu „single cup“ perfektně chrání citlivá místa a vzhledem k... více informací »
Brankářský suspenzor Brian’s Bstar Single Goal Cup JR
Značka: Brian’s
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Seniorský brankářský suspenzor Brian´s B Star v designu „single cup“ perfektně chrání citlivá místa a vzhledem k...

Seniorský brankářský suspenzor Brian´s B Star v designu „single cup“ perfektně
chrání citlivá místa a vzhledem k anatomickému tvarování skvěle sedí a zaručuje neomezený
pohyb. Velmi kvalitní suspenzor pro brankáře má velice komfortní a měkké
vnitřní polstrování ze sportmesh tkaniny.

Seniorský brankářský suspenzor Brian´s B Star v designu „single cup“ perfektně chrání citlivá místa a vzhledem k anatomickému tvarování skvěle sedí a zaručuje neomezený pohyb. Velmi kvalitní suspenzor pro brankáře má velice komfortní a měkké vnitřní polstrování ze sportmesh tkaniny. Velikost snadno přizpůsobíte podle individuálních požadavků nastavitelnými pásky okolo stehen a širokým páskem na suchý zip v pase. Zajímavý design.

Specifikace:

  • single cup provedení
  • anatomické tvarování pro neomezený pohyb
  • měkké sportmesh polstrování
  • nastavitelné pásky okolo stehen a v pase
  • seniorská velikost

Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tento suspenzor vyroben profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality. Jsme výhradním dovozcem kanadské golmanské výstroje Brian´s do České republiky. Více o Brian´s zde.


Exkluzivní produkt Brankářský suspenzor Brian’s Bstar Single Goal Cup JR, Junior, 18″-26″ lze nakoupit v pohodě na webu zařazený v kategorii brankářské suspenzory! Nyní můžete najít akční zboží z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu!

Vysoce kvalitní produkt Brankářský suspenzor Brian’s Bstar Single Goal Cup JR, Junior, 18"-26" od společnosti s předním postavením na trhu Brian’s můžete sehnat právě za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 1 699 Kč.