Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR, Senior, 7.0, 42, FIT 1

Tento levný kus Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR, Senior, 7.0, 42, FIT 1 od značky se skvělou pověstí Bauer jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce trvale výhodně. Nyní nakoupíte za 18 799 Kč. EAN: 688698524710
Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR
Značka: Bauer
18 799 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu.

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu.

M5 Pro se může pochlubit kompozitem Carbon Curv, který byl dříve pouze u nejvyšších modelů. To znamená nižší hmotnost, lepší přenos energie a ještě lepší tvarování teplem. Reflex Tendon Guard umožňuje maximální rozsah pohybu díky svému flexibilnímu, ale odolnému designu, který dále vymačká každou unci síly z každého kroku.

S Reflex Tendon Guard pracuje jazyk Reflex Pro. I když má profesionální tloušťku a pěnové vyztužení pro špičkovou ochranu a pohodlí, není omezující jako tradičnější designy.

Uvnitř brusle se dvouzónová vložka Lock-Fit může pochlubit vynikajícím odvodem vlhkosti a celkovým pohodlím. V obalsti kotníků se o pohodlí starají pěny AeroFoam+, které dodávají pocit komfortu okamžitě.

Nově navržená asymetrická špička byla dále doladěna pro maximální pohodlí při zachování charakteristického spojení noha-led se snížením vnitřního objemu.

 

Kotva tabulky velikostí