Brusle CCM JetSpeed FT460 JR, Junior, 1.0, 33.5, D

Kvalitní a oblíbený kus Brusle CCM JetSpeed FT460 JR, Junior, 1.0, 33.5, D s osvědčenou značkou CCM lze nakoupit aktuálně na webu opravdu levně. V akci od 4 743 Kč. EAN: 191520274863
Brusle CCM JetSpeed FT460 JR
Značka: CCM
4 743 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Brusle CCM Jetspeed FT460 – nižší modelová řada bruslí a jsou jasnou vhodné pro amatérské hokejisty a hobby hráče, kteří hledají tužší brusle s kvalitními noži.

Brusle CCM Jetspeed FT460 – nižší modelová řada bruslí a jsou jasnou vhodné pro amatérské hokejisty a hobby hráče, kteří hledají tužší brusle s kvalitními noži.

Kotva tabulky velikostí

 

Nový ergonomický tvar boty ze syntetického kompozitu přinese hráčům dobrou oporu a herní komfort. Bota nabízí povrch odolný vůči poškrábání. Tužší skelet brusle pomáhá chránit nohu před tvrdými střelami soupeřů. Brusle dobře zpevňuje nohu v kotníku a měkká výstelka ho chrání před odřeninami. Tuhá vstřikovaná podešev dobře přenáší vynaloženou energii směrem k noži. Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

Popis:

  • TECHNOLOGIE METAFRAME SE SYNTETICKÝM KOMPOZITEM: Systém ergonomického tvarování pro nejlépe padnoucí botu ve své třídě.
  • VÝPLŇ: VYSOCE ODOLNÉ MIKROVLÁKNO S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE – Výplň je velmi odolná vůči opotřebení a zároveň trvanlivá a pohodlná. 
  • VYCPÁVKY KOTNÍKU: PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU – Symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí anatomickému tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí.
  • FILCOVÝ JAZYK S LISOVANOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Filc o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu.
  • VYZTUŽENÁ VSTŘIKOVANÁ PODEŠEV SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ: Pevná a odolná pro vylepšený přenos energie.
  • STÉLKA: ANATOMICKY TVAROVATELNÁ – Poskytuje oporu a pohodlí.
  • DRŽÁK: SR – SPEEDBLADE XS: Nový držák se systémem BladeLock pro rychlé uvolnění nože. JR: SPEEDBLADE 4.0 – Prokazatelně odolnější s větším útočným úhlem, který umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení.
  • NŮŽ: SR SB XS NEREZOVÝ – Zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost. JR: SB NEREZOVÝ – Zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost.