Hokejdream.cz

Brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 9.0, 44.5, EE

Oblíbený a kvalitní produkt Brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 9.0, 44.5, EE od výrobce s dlouholetou historií CCM můžete koupit právě nyní za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 20 558 Kč.
EAN: 888600650425
Brusle CCM Super Tacks AS1 SR
Ověřit dostupnost
Značka: CCM
20 558
Popis produktu

Brusle SUPER TACKS AS1 tato špičková brusle je vyrobena z jednoho kusu, který je navíc tvarovatelný, proto je kontakt brusle a nohy téměř dokonalý a brusle tak perfektně sedne na nohu, čímž zvyšuje přenos energie do bruslení .

Brusle SUPER TACKS AS1 tato špičková brusle je vyrobena z jednoho kusu, který je navíc tvarovatelný, proto je kontakt brusle a nohy téměř dokonalý a brusle tak perfektně sedne na nohu, čímž zvyšuje přenos energie do bruslení.

Kotva tabulky velikostí

  

Popis:

Výhody jednodílného skeletu změnily hru, jsou zpátky i se zbrusu novým designem, ještě dokonalejším tvarem a celou řadou vylepšení pro maximální výkon. Brusle je zase o něco tvrdší a zároveň lehčí, je tak zvýšena ochrana nohy a zároveň lze dosáhnout vyšší rychlosti. Mají patentovanou a jednou z nejoblíbenějších hokejových technologií MonoFrame 360 a už tak překonaly hranice, co se výkonu a padnoucího tvaru týče, posouvají limity ještě dál. Systém Totaldri PRO zlepšuje odvod vlhkosti a udržuje tak nohu v brusli suchou a brusle lehké. Límec boty je vybaven hustou podložkou, díky čemuž je zajištěno dokonalé pohodlí kotníku. Speciální nůž Speedblade black je ošetřen speciálním oxidem, který zajistí dlouhodobější ostrost hrany.

 

  • VÝHODY JEDNODÍLNÉ BRUSLE – plně anatomický tvar, který se přizpůsobí každičkému centimetru nohy pro vylepšený kontakt mezi chodidlem a bruslí. Dokonale padnoucí tvar.
  • KOMPOZITOVÝ UHLÍKOVÝ SKELET – jedinečný uhlíkový kompozit, který hráči pomáhá generovat maximální energii při každém záběru brusle.
  • SPEEDBLADE BLACK – špičkový nůž se speciální oxidovou úpravou.
  • SYSTÉM TOTALDRI PROzlepšuje odvod vlhkosti a udržuje tak nohu v brusli suchou a brusle lehké.
  • TECHNOLOGIE MONOFRAME 360 –  už tak překonaly hranice, co se výkonu a padnoucího tvaru týče.