Brusle CCM Tacks AS-570 INT, Intermediate, 4.5, 38, R

Brusle CCM Tacks AS 570 jsou modelem pro náročné hobby hokejisty. Brusle CCM Tacks AS 570 jsou modelem pro náročné hobby... více informací »
Brusle CCM Tacks AS-570 INT
Značka: CCM
5 917 Kč
Ověřit dostupnost
Brusle CCM Tacks AS 570 jsou modelem pro náročné hobby hokejisty. Brusle CCM Tacks AS 570 jsou modelem pro náročné hobby...

Brusle CCM Tacks AS 570 jsou modelem pro náročné hobby hokejisty.

Brusle CCM Tacks AS 570 jsou modelem pro náročné hobby hokejisty.

Moderní silový bruslař potřebuje kvalitní, lehké a odolné one-pice brusle. Těmi přesně brusle CCM Tacks AS-570 jsou. Brusle poskytují přímý přenos energie a dokonalé soužití nohy a brusle. Vnitřní stélka s vysokou odolností proti opotřebení poskytuje zároveň vysoký komfort.

Výkonný materiál odvádějící vlhkost udržuje nohy v suchu a brusle lehké, s vynikající ochranou proti zápachu, opotřebení a odření. Brusle se anatomicky obepne kolem chodidla pro přizpůsobení a maximální pohodlí. Vyměnitelné asymetrické jazyky se zesílenou vrstvou pro zvýšení pohodlí a komfortu.

Holder Speedblade XS s funkcí rychlé výměny nože. Nůž CCM XS pro dlouhotrvající ostří hrany.

Index tuhosti brusle: 150.

Brusle jsou tepelně tvarovatelné.

Kotva tabulky velikostí

 

Tento neodolatelný výrobek Brusle CCM Tacks AS-570 INT, Intermediate, 4.5, 38, R od výrobce CCM máte možnost koupit teď opravdu výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 5 917 Kč.