Brusle CCM Tacks AS-580 INT, Intermediate, 5.0, 38.5, R

Brusle CCM Tacks AS 580 jsou výkonnostním modelem pro poloprofesionální hokejisty. Brusle CCM Tacks AS 580 jsou výkonnostním modelem... více informací »
Brusle CCM Tacks AS-580 INT
Značka: CCM
9 692 Kč
Ověřit dostupnost
Brusle CCM Tacks AS 580 jsou výkonnostním modelem pro poloprofesionální hokejisty. Brusle CCM Tacks AS 580 jsou výkonnostním modelem...

Brusle CCM Tacks AS 580 jsou výkonnostním modelem pro poloprofesionální hokejisty.

Brusle CCM Tacks AS 580 jsou výkonnostním modelem pro poloprofesionální hokejisty.

Moderní silový bruslař potřebuje kvalitní, lehké a odolné one-pice brusle z lehkého kompozitu. Těmi přesně brusle CCM Tacks AS-580 jsou. Brusle poskytují přímý přenos energie a dokonalé soužití nohy a brusle. Vnitřní stélka z mikrovlákna s vysokou odolností proti opotřebení poskytuje zároveň vysoký komfort a trvanlivost. Vycpávky z více hustotní pěny s povrchovou úpravou Seamless Comfort.

Vysoce výkonný materiál odvádějící vlhkost udržuje nohy v suchu a brusle lehké, s vynikající ochranou proti zápachu, opotřebení a odření. Brusle se anatomicky obepne kolem chodidla pro přizpůsobení a maximální pohodlí. Vyměnitelné asymetrické jazyky se zesílenou vrstvou pro zvýšení pohodlí a komfortu.

Holder Speedblade XS s funkcí rychlé výměny nože. Nůž XS Stainless pro dlouhotrvající ostří hrany.

Index tuhosti brusle: 170.

Brusle jsou tepelně tvarovatelné.

Kotva tabulky velikostí

 

Oblíbený kus Brusle CCM Tacks AS-580 INT, Intermediate, 5.0, 38.5, R od značky se skvělou pověstí CCM jednoduše najdete momentálně v naši nabídce se slevou! Ceny od 9 692 Kč.