Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL

Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm –... více informací »
Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL
Značka: Powerslide
220 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm –...

Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm – 125mm.

Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm – 125mm. Vhodný k držáku je špalek L/XL.

Kvalitní a levný produkt Brzdový držák Powerslide pro brzy je k získání mimo jiné tady na našich stránkách ve známé rubrice fitness! Podívejte se na skvělé produkty z naší sekce za báječnou cenu! Tato značka Powerslide má k dispozici špičkové zboží. za super ceny! To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce Powerslide. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL originál od značky Powerslide máte možnost koupit na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Akční cena 220 Kč.