CCM Betony CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, 35+2″

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.9 jsou středním modelem z řady Axis určené pro náročné hráče, nebo profi hokejbalové brankáře. Zatímco většina... více informací »
CCM Betony CCM Axis A1.9 SR
Značka: CCM
26 608 Kč
Ověřit dostupnost
BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.9 jsou středním modelem z řady Axis určené pro náročné hráče, nebo profi hokejbalové brankáře. Zatímco většina...

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM AXIS A1.9 jsou středním modelem z řady Axis určené pro náročné hráče, nebo profi hokejbalové brankáře. Zatímco většina betonů je výsledkem EVOLUCE PŘEDCHOZÍ GENERACE, nové brankářské betony CCM Axis představují skutečnou REVOLUCI.

Systém upínání s technologií L1TECORE je systém navržený pro MAXIMÁLNÍ POHYBLIVOST. PROFIL STRAN betonů tvoří PŘEDTVAROVANÉ JÁDRO S JEDNÍM ZALOMENÍM NA VNITŘNÍ STRANĚ A ŽÁDNÝM NA VNĚJŠÍ STRANĚ. Tento systém pomáhá uzavřít mezeru mezi betony v pozici motýlek a zároveň udržuje maximální krytí. ÚHEL OHYBU boty je 90 STUPŇŮ S MĚLKÝM KANÁLEM A SYSTÉMEM PRUŽNÉHO UPÍNÁNÍ ŠPIČEK. Výsledkem je vylepšený rozsah pohybu a flexibilita pro maximální sílu odrazu. KANÁL NOHY a ŘEMÍNEK tvoří MĚLKÝ VOLNÝ TVAR S QMSS pro rychlé a jednoduché otočení betonu, který doplňuje technologie L1TEXCORE. Hlubší kolenní kolébka pomáhá uzavřít mezeru mezi betony. KONSTRUKCE JÁDRA je vytvořena pomocí TECHNOLOGIE L1TECORE. Jedná se o výrazně odlehčené vstřikované jádro vyvinuté pro razantní odraz. VYVÝŠENÁ PLOCHÁ VNITŘNÍ HRANA VYSOKÉ HUSTOTY maximalizuje dosednutí betonu i stabilitu pro energičtější přesuny v brankovišti. ZDVIHAČ KOLENE tvoří 3D GRIP/PE PĚNA, která perfektně zajišťuje dolehnutí betonu, stabilitu i pohlcování nárazů.

Unikátní a žádaný výrobek CCM Betony CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, 35+2" od předního výrobce CCM jednoduše najdete zde teď právě téměř zdarma. Nabídka od 26 608 Kč.