CCM Hokejka CCM SuperTacks AS4 PRO JR, Junior, 40, L, P28

Čtvrtá generace holí CCM SuperTacks. Čtvrtá generace holí CCM SuperTacks. Jako již tradičně najdeme kick point (bod ohybu) uprostřed šaftu, což... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS4 PRO JR
Značka: CCM
4 223 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvrtá generace holí CCM SuperTacks. Čtvrtá generace holí CCM SuperTacks. Jako již tradičně najdeme kick point (bod ohybu) uprostřed šaftu, což...

Čtvrtá generace holí CCM SuperTacks.

Čtvrtá generace holí CCM SuperTacks.

Jako již tradičně najdeme kick point (bod ohybu) uprostřed šaftu, což ocení především střelci, kteří preferují střelbu z voleje či pouze příklepem.

Skvělou tuhost a ovladatelnost ocení hokejisté napříč soutěžemi, od úplných amatérů po profíky.

Skeleton+ technologie zajistí pevnost pro ty nejnáročnější aspekty hry.

Tento kvalitní a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS4 PRO JR, Junior, 40, L, P28 je k dispozici nyní tu na webu v oblíbené rubrice hokejky! Nyní získáte skvělé výrobky ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Populární výrobce CCM dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další produkty od výrobce CCM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek CCM Hokejka CCM SuperTacks AS4 PRO JR, Junior, 40, L, P28 originál od výrobce CCM snadno získáte online za extra cenu. Ceny již od 4 223 Kč.