Čepice NHL 47 Brand Two Tone Brain Freeze SR, Senior, Boston Bruins

Pohodlná a teplá čepice s logem v klubových barvách. Pohodlná a teplá čepice s logem v klubových barvách. Čepice je vyrobena z... více informací »
Čepice NHL 47 Brand Two Tone Brain Freeze SR
Značka: 47' Brand
549 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlná a teplá čepice s logem v klubových barvách. Pohodlná a teplá čepice s logem v klubových barvách. Čepice je vyrobena z...

Pohodlná a teplá čepice s logem v klubových barvách.

Pohodlná a teplá čepice s logem v klubových barvách.

Čepice je vyrobena z měkkých akrylových přízí s mramorováním.

Skvěle se přizpůsobí hlavě. V přední části je vyšívané logo.

Čiapka '47 Two Tone Brain Freeze je vyrobená z mäkkých akrylových priadzí s mramorovaním, ktoré sa prispôsobia tvaru Vašej hlavy. V prednej časti sa nachádza vyvýšené vyšívané logo. – Akrylové priadze – Vyvýšené výšivky – Importované

Ve slevě výrobek máte možnost sehnat teď tu na našem webu umístěný v rubrice čepice. Nyní si můžete koupit unikátní zboží z této známé sekce za super peníze! To ale ovšem není vše, máme toho více. Podívejte se také na více kousků od výrobce 47' Brand. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka 47' Brand vám představuje top produkty. za extra cenu.

Výjimečný a žádaný produkt Čepice NHL 47 Brand Two Tone Brain Freeze SR, Senior, Boston Bruins od našeho předního výrobce 47' Brand máte možnost sehnat na našich stránkách nyní levně! Zrovna teď v akci za 549 Kč.