Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada), XXS

Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální... více informací »
Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada)
Značka: Powerslide
499 Kč
Ověřit dostupnost
Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální...

Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální bezpečnost.

Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální bezpečnost.

Vysoce kvalitní pěnové materiály EVA dokonale absorbují náraz. Tato sada chráničů je anatomicky navržena tak, aby pěkně a pohodlně seděla a bezpečně zůstala na svém místě. Chrániče zápěstí s horními a spodními dlahami poskytují dětem tu nejlepší možnou ochranu zápěstí. Barevné provedení sady ochranných pomůcek Playlife Yellow Glow nebo Blue Sky dokonale ladí se stejnojmennými velikostně nastavitelnými dětskými bruslemi od Playlife.

Tuto sadu lze použít pro všechny druhy akčních sportů jako je bruslení nebo skateboarding. S ochranným setem Playlife si děti užijí bruslení ještě více. Ochranná sada prošla evropským bezpečnostním testem EN 14120.


Super produkt lze pořídit mimo jiné na našem webu umístěný v sekci chrániče! Podívejte se na oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete více kousků od značky Powerslide. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada), XXS od výrobce s dlouholetou historií Powerslide lze sehnat zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Cena již od 499 Kč.