Dámský brankářský suspenzor Brian’s Bstar Jiller Cup JR, Junior, 18″-26″

Brankářský suspenzor nejvyšší kvality pro všechny hokejové brankářky. Brankářský suspenzor nejvyšší kvality pro všechny... více informací »
Dámský brankářský suspenzor Brian’s Bstar Jiller Cup JR
Značka: Brian’s
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářský suspenzor nejvyšší kvality pro všechny hokejové brankářky. Brankářský suspenzor nejvyšší kvality pro všechny...

Brankářský suspenzor nejvyšší kvality pro všechny hokejové brankářky.

Brankářský suspenzor nejvyšší kvality pro všechny hokejové brankářky.

Suspenzor je anatomicky tvarovaný, takže neomezuje v pohybu a bezpečně chrání citlivá místa. Díky měkkému polstrování je suspenzor pohodlný.

Tento žádaný výrobek Dámský brankářský suspenzor Brian’s Bstar Jiller Cup JR, Junior, 18″-26″ jde sehnat rovněž tu na webu zařazený v kategorii brankářské suspenzory! Nyní koupíte nové zboží z této populární kategorie za extra cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Brian’s. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Brian’s vám může nabídnout top sortiment. za příznivou cenu! A tady je důkaz!

Exkluzivní produkt Dámský brankářský suspenzor Brian’s Bstar Jiller Cup JR, Junior, 18"-26" od značky s tradicí a dobrou pověstí Brian’s můžete najít u nás právě levně! Na našich stránkách za 1 699 Kč.