Hejduk Plexi Hejduk Proline MH20 rovné, čirá

Rovné plexi Hejduksport MH 020 proline je hráčské plexi s ochranou vrstvou proline proti poškrábání a mlžení pasující na všechny typy dnes... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk Proline MH20 rovné
Značka: Hejduk
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rovné plexi Hejduksport MH 020 proline je hráčské plexi s ochranou vrstvou proline proti poškrábání a mlžení pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb.

Rovné plexi Hejduksport MH 020 proline je hráčské plexi s ochranou vrstvou proline proti poškrábání a mlžení pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb.Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.