Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE + Nahrávač + 10 puků Zdarma

Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem! Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale... více informací »
Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE + Nahrávač + 10 puků Zdarma
Značka: Hejduk
4 300 Kč
Ověřit dostupnost
Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem! Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale...

Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem!

Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem!

Už tě nebaví sledovat spoluhráče nebo ještě hůře protihráče, jak střílí góly zatímco ty leštíš lavičku? Změň to s tímhle speciálním setem, který z tebe udělá střeleckou mašinu!

Set obsahuje 10 puků, 2 metry čtverečné střelecké plochy shooting pad ice a tréninkový nahrávač.

10 puků se ze začátku bude chovat divně, ale už po pár tréniních nebudou končit nikde jinde než v rozích branky.

2 metry čtverečné plochy, která obsahuje klouzek ti skvěle vynahradí ledové prostředí, aby tak hůl dostala ten pravý cit.

Tréninkový nahrávač se stane tvým nejlepším parťákem za cestou k úspěchu.

Kombinace těchto tří věcí a tvrdé píle z tebe udělá střelce k pohledání! A to vše za zlevněnou cenu!

Kvalitní a žádaný výrobek Hejduk Střelecká deska Hejduk můžete koupit přímo na stránkách v populární sekci hokejové doplňky. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší rubriky za nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více kousků od značky Hejduk. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE + Nahrávač + 10 puků Zdarma od značky s dlouholetou historií Hejduk máte možnost sehnat momentálně za zcela nejnižší cenu. Levně za cenu 4 300 Kč.