Helma Bauer Re-Akt 200 SR, modrá, Senior, M, 54-59cm

Nový výrobek Helma Bauer Re-Akt 200 SR, modrá, Senior, M, 54-59cm od kvalitního výrobce Bauer máte možnost sehnat u nás právě za akční cenu. Zrovna teď v akci za 6 499 Kč. EAN: 688698243062
Helma Bauer Re-Akt 200 SR
Značka: Bauer
6 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Helma RE-AKT 200 je nejvyšším modelem mezi helmami od značky Bauer a hráči poskytuje nejvyšší stupeň ochrany hlavy na trhu!

Helma RE-AKT 200 je nejvyšším modelem mezi helmami od značky Bauer a hráči poskytuje nejvyšší stupeň ochrany hlavy na trhu!

Kotva tabulky velikostí

 

Popis jednotlivých komponent:

  • výstelka SUSPEND-TECH NG je složena z několika na sebe navazujících ochranných pěn o různých hustotách, která dokonale přilne na hráčovu hlavu, aby ho chránila před všemi druhy nárazu, které přináší hokej
  • BAUER FIT PLATE je tvarovatelný týlní úchyt, který dokonale okopíruje tvar hráčova krku. Díky tomuto zlepšení helma drží na hlavě, což zvyšuje hráčův komfort a ochranu.
  • Integrace nejinovativnějších extrémně lehkých ochranných pěn v odvětví VTX, XRD® ve spojení s pokročile tvarovanou pěnovou výstelkou tvoří nejpokročilejší ochranný systém hlavy, co jsme kdy vytvořili.
  • Certifikace ochrany CSA, HECC a CE