Helma CCM Fitlite 3DS SR, černá, Senior, S, 51-56cm

Helma CCM Fitlite 3DS SR je helma, která disponuje technologií hmoty D30. Helma CCM Fitlite 3DS SR je helma, která disponuje... více informací »
Helma CCM Fitlite 3DS SR
Značka: CCM
4 828 Kč
Ověřit dostupnost
Helma CCM Fitlite 3DS SR je helma, která disponuje technologií hmoty D30. Helma CCM Fitlite 3DS SR je helma, která disponuje...

Helma CCM Fitlite 3DS SR je helma, která disponuje technologií hmoty D30.

Helma CCM Fitlite 3DS SR je helma, která disponuje technologií hmoty D30.

D30 je hmota je materiál, který reaguje na změny nárazů a jejich intenzitu. Díky tomu absorbuje malé nárazy a velké nárazy přenese do materiálu a tím předejde zranění.

Se systémem MICRODIAL II nebude velikost problém, protože helma disponuje kolečkem na zátylku hlavy. Kolečkem lze otočením upravit velikost aby helma dokonale padla na hlavu.

Super produkt Helma CCM Fitlite 3DS SR, černá, Senior, S, 51-56cm jde nakoupit lehce tady u nás zařazený v sekci helmy. Najděte si unikátní kusy z této populární sekce za super peníze! To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další produkty značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka CCM vám poskytuje špičkové výrobky .

Výjimečný a žádaný výrobek Helma CCM Fitlite 3DS SR, černá, Senior, S, 51-56cm od top značky CCM lze sehnat zrovna napořád výhodně. Zrovna teď v akci za 4 828 Kč.