HockeyShot Trojnožka HockeyShot Rush Defender

HockeyShot Rush Defender & Speed Deke Pro byl navržen s ohledem na hokejové profesionály. Umožňuje vám posílit agilitu a zlepšit koordinaci ruka-oko.... více informací »
HockeyShot Trojnožka HockeyShot Rush Defender
Značka: HockeyShot
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
HockeyShot Rush Defender & Speed Deke Pro byl navržen s ohledem na hokejové profesionály. Umožňuje vám posílit agilitu a zlepšit koordinaci ruka-oko....

HockeyShot Rush Defender & Speed Deke Pro byl navržen s ohledem na hokejové profesionály. Umožňuje vám posílit agilitu a zlepšit koordinaci ruka-oko.

Díky Rush Defender, který má dvě základny spojené jedním 2,5 m pásem odolným proti proříznutí a Speed Deke Pro, které lze použít v tandemu k vytvoření více vlastních situačních cvičení.

Překážkové dráhy na nebo mimo led nikdy nebyly tak zábavné.

Víceúčelové schopnosti této pomůcky a vaše kreativita, vytváří z této pomůcky pefektní tréninkovou pomůcku  pro trenéry, instruktory a samozřejmě pro všechny hokejisty, kteří chtějí vylepšit svou hru.

Balíček obsahuje:
– Rush Defender
– Speed Deke Pro

Tento velmi žádaný produkt HockeyShot Trojnožka HockeyShot Rush Defender od našeho známého výrobce HockeyShot máte možnost najít zde nyní za nejnižší cenu! Právě teď za cenu 6 499 Kč.