Hokejka CCM Jetspeed FT5 Pro YTH, Dětská, 30, L, P28

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO je profesionální model hokejky pro nejnáročnější hráče, který vám pomůže rozsvítit gólové... více informací »
Hokejka CCM Jetspeed FT5 Pro YTH
Značka: CCM
3 981 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO je profesionální model hokejky pro nejnáročnější hráče, který vám pomůže rozsvítit gólové...

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO je profesionální model hokejky pro nejnáročnější hráče, který vám pomůže rozsvítit gólové světlo za brankou a rozjásat dav fanoušků vašeho týmu.

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO je profesionální model hokejky pro nejnáročnější hráče, který vám pomůže rozsvítit gólové světlo za brankou a rozjásat dav fanoušků vašeho týmu.

Hokejky z řady Jetspeed se vyznačují hybridním bodem ohybu s tuhou čepelí a ohybem na dvou místech ve spodní části hole. Shaft hokejky je vytvořený vrstvením nanolitových uhlíkových vláken. Díky tomu je vytvořena až neuvěřitelně silná a lehká hůl.

Díky technologii SKELETON+ dokáže hokejka pojmout veškerý cit z hráčových rukou. Shaft má tzv. R-geometrii. Novinkou je technologie SIGMA STp CARBON, která zvyšuje trvanlivost hokejky. Uhlíková vlákna jsou dokonale vrstvena a díky tomu je hokejka nejen lehká, ale i odolná a perfektně vyvážená.

Optimalizovaná čepel RR-90 s tuhým jádrem a peel-ply technologií je stejně jako shaft vylepšená technologií SIGMA STp CARBON, která zvyšuje její životnost.

Tento designový kus Hokejka CCM Jetspeed FT5 Pro YTH, Dětská, 30, L, P28 můžete získat právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci kompozitové hokejky. Připravili jsme jiné produkty z naší rubriky z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka CCM vám představuje kvalitní výrobky. za super peníze. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně oblíbený výrobek Hokejka CCM Jetspeed FT5 Pro YTH, Dětská, 30, L, P28 od dodavatele s dobrým jménem CCM jednoduše můžete najít již dnes za mimořádně nízkou cenu. Akční cena od 3 981 Kč.