Hokejka CCM Ribcor 63K INT, Intermediate, 65, R, P29

Hokejka CCM Ribcor 63K INT - hokejka vhodná pro hráče na amatérské úrovni. Hokejka CCM Ribcor 63K INT - hokejka vhodná pro hráče... více informací »
Hokejka CCM Ribcor 63K INT
Značka: CCM
1 658 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejka CCM Ribcor 63K INT - hokejka vhodná pro hráče na amatérské úrovni. Hokejka CCM Ribcor 63K INT - hokejka vhodná pro hráče...

Hokejka CCM Ribcor 63K INT – hokejka vhodná pro hráče na amatérské úrovni.

Hokejka CCM Ribcor 63K INT – hokejka vhodná pro hráče na amatérské úrovni.

 

Popis:

  • Oblíbená lehká hokejka se zaoblenými hranami.
  • Low Kickpoint – tedy nízký bod prohnutí hole, který je zárukou nebezpečných střel zápěstím či příklepem, pro rychlé střely z blízkosti a vhodný zejména pro útočníky.
  • Hokejka má nízkou hmotnost a zajistí tak snadnou ovladatelnost.
  • Použitá technologie Easy to Load vám usnadní každý nástřel puku. 
  • Hokejka je nyní s tužší čepelí než kdy před tím, což dodává na přesnosti.

Délka hokejky: 160cm

 

Tento vynikající kousek Hokejka CCM Ribcor 63K INT, Intermediate, jde pořídit právě teď tady na našem webu v populární kategorii kompozitové hokejky! Mrkněte na ještě podobné zboží z naší sekce ve slevě! Tato značka CCM dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky. za příznivou cenu! Podívejte se sami. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele CCM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Hokejka CCM Ribcor 63K INT, Intermediate, 65, R, P29 od značky s tradicí a dobrou pověstí CCM můžete dostat aktuálně za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 658 Kč.