Hokejka G. 3X Sr RHT

RHT - opačný gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve třech velikostech a třech... více informací »
Hokejka G. 3X Sr RHT
Značka: Bauer
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
RHT - opačný gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve třech velikostech a třech...

RHT – opačný gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve třech velikostech a třech barevných variantách. Navazuje na model X2.9 a je ideální především pro hobby brankáře a gólmany hrající na poloprofesionální úrovni. Mezi brankářskými holemi patří k tomu nejlepšímu na trhu v poměru cena/výkon. Buďte si jistí, že Vapor 3X je hokejka lehká jako pírko – v kategorii performance jde o nejlehčí hůl (váží 710 gramů). Toho se podařilo dosáhnout vytvořením speciálního jádra čepele s názvem ExpandCel. Samotná čepel dostala do výbavy technologii AEROFOAM a kulatou špičku, což vám umožní lépe ovládat hůl. Zaujme vás také kratší shaft, přizpůsobený aktuálním brankářským trendům. Ruku v ruce s moderním provedením jde i oblouková konstrukce pádla. Vapor X je výbornou volbou pro každého gólmana, který chce jít s dobou a používat nejmodernější výbavu, ale zároveň si nehodlá pořídit nejdražší produkty.
Tento kvalitní a žádaný výrobek je dostupný aktuálně tu na našem webu ve známé rubrice hokejky. Vyberte si zcela nové kousky z této známé sekce za skvělou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další zboží značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce Bauer svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky.

Tento zlevněný produkt Hokejka G. 3X Sr RHT od spolehlivé značky Bauer můžete najít již dnes za nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 4 499 Kč.