Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky... více informací »
Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT
Značka: Bauer
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky...

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2SPRO. Při vývoji jsme se zaměřili především na zvýšení odolnosti hokejky a dle výsledků z testování jsme svého cíle dosáhli. Celé pádlo i s čepelí jsou vyrobené metodou Advanced Carbon Layering z karbonu TeXtreme, tedy ten nejlepší karbon v hokejovém odvětví byl propleten unikátní metodou, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost. Shaft je vyrobený z 3K karbonu toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu i odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine, díky čemuž jsme opět dopomohli zvýšení odolnosti hokejky.

Žádaný produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT od oblíbené značky Bauer jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 6 499 Kč.